informace o provozu a termínech daňových přiznání kvůli mimořádné situaci

Posunutí termínu daňových přiznání za rok 2019

Vážení klienti, vzhledem k mimořádné situaci si Vás dovolujeme informovat o následujících změnách:

daň z příjmů právnických i fyzických osob za rok 2019

U daňových přiznání, která jsme plánovali podat do 31.3.2020, jsme nuceni posunout termín na podání do 30.4.2020. Na základě dnes přijatého rozhodnutí Ministerstva financí toto s sebou nenese žádné pokuty, penále, ani úroky z prodlení, ani není třeba o tento odklad žádat. (MF stanovilo nejpozdější termín na 1.7.2020.)

Pokud byste daňové přiznání potřebovali dříve než 30.4., např. kvůli bance, dejte mi prosím vědět.

 

DPH a KH za 02-2020

Všem, kteří nám doklady za únor již dodali, DPH zpracujeme v řádném termínu. Pokud jste nám doklady ještě nedodali, zašlete nám je prosím do středy 18.3. a uděláme maximum pro to, aby DPH též bylo hotovo včas. Pokud nemáte možnost zaslat nám do středy doklady, napište prosím svojí kontaktní osobě v naší kanceláři a situaci budeme řešit individuálně.

Osobní setkání

V souladu s doporučením státních orgánů bychom rádi omezili osobní setkání. Kromě mimořádných záležitostí, využívejte prosím pro kontakt s námi telefon, skype, kurýra, apod.

S ohledem na schválený prostor pro odevzdání daňových přiznání až do 1.7.2020 je možné výsledky roku 2019 projednat koncem března nebo začátkem dubna, kdy snad bude situace klidnější.

 

Budeme Vás pravidelně informovat o jakýchkoliv změnách.

Tým EIBD

Potřebujete více informací?

Chteli by ste se dozvědet více o naší společnosti? Víc o historii a o tom co Vám můžeme nabídnout? Kliknutím na tlačítko níže se dozvíte víc.