O nás

Působíme na trhu již od roku 2004 a důkazem naší kvalitní práce je více než 350 spokojených klientů z mnoha různých odvětví. Stále rosteme a přijímáme nové klienty.

Luděk Barták a Vladimír Škrlant založili firmu v roce 2004, poté, co každý nasbírali dostatek zkušeností s účetnictvím a financemi převážně v mezinárodních korporacích. Od té doby naše firma roste a pomáhá svým klientům čelit novým výzvám, které podnikání přináší.

Našim klientům nepřinášíme pouze základní péči o účetnictví a daně, ale též komplexní poradenství při využívání příležitostí a minimalizaci rizik. Pokud se objeví problémy či „kostlivci“, i s těmi klientům rádi pomůžeme.

Jsme členy Mezinárodní asociace finančních manažerů (IAFM), která bdí nad kvalitou a profesionalitou poskytovaných služeb. Důkazem naší kvalitní práce je portfolio klientů, které obsahuje již více než 350 firem, od živnostníků až po nadnárodní korporace z rozličných odvětví.

Od roku 2012 poskytujeme klientům i on-line účetnictví, tedy možnost připojit se do účetního softwaru, využívat z něj informace, zadávat údaje a případně integrovat svůj provozní software s účetním softwarem. Tím se spolupráce s účetní firmou dostává na zcela novou úroveň.

Zaujala Vás naše nabídka služeb?

Uvědomujeme si, že jedním z klíčových faktorů ovlivňujících Vaše rozhodnutí je i cena našich služeb. Budeme velmi rádi, když Vám budeme moci "ušít" cenu na míru. Pomůžete nám tím, že vyplníte následující formulář, my Vás budeme zpětně kontaktovat již s připravenou nabídkou podle charakteristik Vaší společnosti.

Chci cenovou nabídku