Personální služby - vyhledávání zaměstnanců

Pro naší účetní a poradenskou skupinu jsme vytvořili oddělení recruitmentu, neboli vyhledávání zaměstnanců. Nyní zázemí a zkušenosti tohoto oddělení nabízíme i Vám.
Nedaří se Vám shánět nové zaměstnance?
Nechcete platit běžným personálním agenturám trojnásobek měsíční mzdy za vyhledání kandidáta?
Nemáte kapacitu věnovat se náboru a potřebovali byste tuto oblast na někoho delegovat, ovšem za rozumné peníze?

 

Právě Vám je určený náš program „EIBD Personální služby“. V jednom balíku Vám nabízíme zajištění inzerce, monitoring reakcí, oslovení vhodných kandidátů, provedení a vyhodnocení pohovorů a vyslání těch nejlepších přímo k Vám pro finální rozhodnutí.

Příjemným překvapením bude cena našich služeb. Jak možná víte, personální a headhuntingové agentury si obvykle účtují odměnu za nalezení vhodného kandidáta ve výši 3-násobku jeho budoucího měsíčního platu. I nalezení uchazeče na relativně běžnou pozici tak vyjde na 100 tisíc Kč a obsazení manažerské pozice tímto způsobem by Vás vyšlo na statisíce.

My našim klientům fakturujeme pouze skutečné náklady a reálně strávený čas na zakázce. Obsazení běžné pozice je možné realizovat za 12 tisíc Kč a zajištění kandidáta na manažerskou pozici vyjde v průměru na 35 tisíc Kč.

Vše jde velmi rychle: napište nebo zavolejte ihned a již od zítřka pro Vás hledáme vhodné kandidáty!

 

Působíme na trhu od roku 2004 a pro naše klienty, jakož i pro naši účetní a poradenskou skupinu, jsme již vybrali stovky zaměstnanců. Rádi pomůžeme k úspěchu i Vám.

Potřebujete se nás na něco zeptat?

Napište nám přes náš kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme zpět.