Externí Back Office

Nabízíme širokou škálu back office služeb, jako je například personalistika, administrativní práce, marketingová činnost, firemní identita atd.

 

Využijte naši nabídku služeb externího  Back Office v těchto oblastech:

  • Personalistika – získání těch správných lidí do týmu, s přihlédnutím nejen k profesionální, ale i k lidské stránce osobnosti, pro správnou a dlouhodobou spolupráci.
  • Administrativní práce - příprava a zpracování zákonem stanovených dokumentů, které by měl mít k dispozici každý podnikatelský subjekt.
  • Marketingové plánování - analýza stavu podniku. Definice dlouhodobých a krátkodobých cílů a určení správné strategie k jejich dosažení. Dodatečná kontrola.
  • Firemní identita - vytvoření "osobnosti" společnosti průřezem od minulosti k současnosti. Definice strategické pozice na trhu, vizuálního stylu a podpůrných prostředků na zlepšení důvěryhodnosti produktů a služeb.

 

Zaujala Vás naše nabídka služeb?

Uvědomujeme si, že jedním z klíčových faktorů ovlivňujících Vaše rozhodnutí je i cena našich služeb. Budeme velmi rádi, když Vám budeme moci "ušít" cenu na míru. Pomůžete nám tím, že vyplníte následující formulář, my Vás budeme zpětně kontaktovat již s připravenou nabídkou podle charakteristik Vaší společnosti.

Chci cenovou nabídku