Neztrácejte čas účetnictvím. Váš byznys je důležitější!

Svěřte své účetnictví odborníkům a věnujte se jen rozvoji svého byznysu. Vhodná doba je právě teď.

Jste podnikatel, živnostník, práce se kupí a vy k tomu musíte ještě řešit účetnictví? Už ne! Účetnictví od EIBD vás od této práce s radostí osvobodí. Jsme nezávislá poradenská společnost, která vám nabízí komplexní služby v oblasti účetnictví a daňové optimalizace a poradenství.

Firma od roku 2004 spojuje silné a profesionální poradenství pro všechny, od živnostníků až po nadnárodní společnosti. Chceme vám pomáhat při podnikání od začátku, a proto nabízíme i založení firmy bez toho, abyste se museli zbytečně soustředit na vyřizování papírů a legislativu. Vše zařídíme za vás a se místo toho můžete plně soustředit na byznys. S tím úzce souvisí i služba Virtual Office. Poskytneme vám adresu sídla vaší nové firmy a k tomu kontrolu pošty, oznámení o přijetí zásilky a její následné přeposlání k vám.

Přátelské jednání a poradenství je u nás na prvním místě

Důležitou součástí naší politiky je pomoc živnostníkům a firmám, proto nabízíme profesionální ekonomicko-účetní poradenství a poradenství v oblasti daní. Jsme tu pro vás osobně, najdete nás v Karlíně, na Praze 8, ale můžete nám i kdykoli zavolat nebo poslat e-mail. Umíme vám poradit při optimalizaci nákladů ve mzdách, nabízíme také poradenství při registraci k DPH a i v případě daňové kontroly se můžete spolehnout, že vás v tom nenecháme samotné.

Účetnictví on-line? S EIBD je to možné

Ve snaze se co nejvíce přizpůsobit vašim potřebám a vylepšovat naše služby jsme vyvinuli i online aplikaci Accounting app, se kterou rychle a jednoduše můžete z jakéhokoli místa kontrolovat vaše účetnictví.

Pomocí aplikace máte rychle k dispozici výsledovku a rozvahu, za pár sekund si dokážete zkontrolovat saldokonto, vystavit fakturu nebo upomínku a mnoho dalších funkcí.

Proč právě účetnictví s EIBD?

Šetříme nejen váš čas, ale i peníze, a protože víme, že každá firma má jiné požadavky, dokážeme vám vytvořit cenovou nabídku na míru podle charakteristiky vaší firmy. Účetnictví je dostupné pro každého podnikatele 24/7 přes online aplikaci Accounting app a naše bohaté zkušenosti a odborníci jsou bezpečným řešením pro chod vaší firmy bez chyb!

Potřebujete se na něco zeptat nebo si rovnou chcete napsat o nezávaznou cenovou nabídku? Neváhejte se na nás obrátit, buď pomocí formuláře níže ↓ nebo napište na e-mail: ludek.bartak@eibd.cz nebo zavolejte na: +420 603 937 736.

Zaujala Vás naše nabídka služeb?

Uvědomujeme si, že jedním z klíčových faktorů ovlivňujících Vaše rozhodnutí je i cena našich služeb. Budeme velmi rádi, když Vám budeme moci "ušít" cenu na míru. Pomůžete nám tím, že vyplníte následující formulář, my Vás budeme zpětně kontaktovat již s připravenou nabídkou podle charakteristik Vaší společnosti.