Hledáme zkušenou účetní

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pro posílení našeho týmu účetních hledáme nového kolegu/kolegyni na plný pracovní úvazek. Nástup by byl na pozici účetní s praxou.

Pracovní náplň, po zaškolení pod vedením zkušených kolegů:

- vedení účetní agendy pro klienty, včetně mezd a DPH

- osobní a elektronická komunikace s úřady (ZP, OSSZ, FÚ)

- sestavování výkazů, uzávěrkové práce

- spolupráce s kolegy na zajímavých projektech

Nabízíme:

- pracovní smlouva na dobu neurčitou (úvazek 40 hod/týden)

- pracoviště 5 minut od st. metra Florenc

- flexibilní pracovní dobu, příjemné prostředí

- proplácení přesčasových hodin

- ohodnocení odpovídající pracovním zkušenostem

- možnost získávat zkušenosti a dlouhodobě růst společně s firmou

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Požadujeme:

- znalost účetnictví, praxe minimálně 2 roky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

- samostatný a zodpovědný přístup k práci

- znalost AJ – úroveň středně pokročilá

- znalost účetního softwaru Pohoda výhodou

Inzerát na jobs.cz tu

Máte zájem o pozici ?

Kontaktujte nás

Přiložit svůj životopis(PDF max 3MB):

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů