Neztrácejte čas účetnictvím. Váš byznys je důležitější!

Svěřte účetnictví odborníkům, vhodná doba je právě teď.

Jste podnikatel, živnostník, práce se kupí a Vy k tomu musíte ještě řešit účetnictví? Už ne! Účetnictví od EIBD Vás od této práce s radostí osvobodí. Jsme nezávislá poradenská společnost, která Vám nabízí komplexní služby v oblasti účetnictví a daňového poradenství.

Firma od roku 2004 spojuje silné a profesionální poradenství pro všechny živnostníky až po nadnárodní společnosti. Chceme Vám pomáhat při podnikání od začátku, a proto nabízíme i založení firmy bez toho, abyste si museli zbytečně soustředit na vyřizování papírů a legislativu. Místo toho se můžeme plně soustředit na byznys. S tím úzce souvisí i služba Virtual Office. Poskytneme Vám adresu sídla Vaší nové firmy a k tomu kontrolu pošty, oznámení o přijetí zásilky a její následné přeposlání k Vám.

Osobní kontakt a poradenství je u nás na prvním místě

Důležitou součástí naší politiky je pomoc živnostníkům a firmám, proto nabízíme profesionální ekonomicko-účetní poradenství a poradenství v oblasti daní. Jsme tu pro Vás osobně, najdete nás na Praze 8 - Karlín, můžete nám i zavolat nebo poslat email. Umíme Vám poradit při optimalizaci nákladů ve mzdách, nabízíme také poradenství při registraci na DPH a v případě daňové kontroly se můžete spolehnout, že Vás v tom nenecháme samotné.

Účetnictví online? S EIBD je to možné

Ve snaze se co nejvíce přizpůsobit Vašim potřebám a vylepšovat naše služby jsme vyvinuli i online aplikaci Accounting app, se kterou rychle a jednoduše můžete z jakéhokoli místa kontrolovat Vaše účetnictví online. Pomocí aplikace máte rychle k dispozici výsledovku a rozvahu, za pár sekund si dokážete zkontrolovat saldokonto, vystavit fakturu nebo upomínku a mnoho dalších funkcí.

Proc právě účetnictví s EIBD?

Šetříme nejen Váš čas, ale i peníze a protože víme, že každá firma má jiné požadavky, dokážeme Vám vytvořit cenovou nabídku na míru podle charakteristiky Vaší firmy. Účetnictví je dostupné pro každého podnikatele 24/7 přes online aplikaci Accounting app. Naše bohaté zkušenosti a odborníci jsou bezpečným řešením pro chod Vaší firmy bez chyb!

Zaujala Vás naše nabídka služeb?

Uvědomujeme si, že jedním z klíčových faktorů ovlivňujících Vaše rozhodnutí je i cena našich služeb. Budeme velmi rádi, když Vám budeme moci "ušít" cenu na míru. Pomůžete nám tím, že vyplníte následující formulář, my Vás budeme zpětně kontaktovat již s připravenou nabídkou podle charakteristik Vaší společnosti.